21/02/20

Výhodnější mobilní tarif

  • Získejte výhodnější cenový balíček
  • Žádosti lze vyřídit online z pohodlí domova
  • Získáte přístup k unikátním nabídkám
  • Žádné komplikace – vše je ověřené a bez podvodů

Chci výhodný mobilní tarif

Je skutečně nutné, abychom za mobilní tarify platili více, naši sousedé? A jak to komentují samy společnosti, které tyto služby poskytují. Co lze s drahými cenami tarifů dělat? Na to se vše se podívejte. I když to tak nevypadá, nejsou všechny tarify stejné a vy si tak můžete vybrat ten, který vám bude vyhovovat a to vše z pohodlí domova.

Tři společnosti na trhu

V České republice máme tři hlavní poskytovatele mobilních služeb. Jeden pro druhého je samozřejmě konkurence. Smutné na tom je to, že ceny jsou příliš vysoké u všech třech. Kdyby jeden nějakým výraznějším způsobem zlevnil, museli by to samé udělat i ty zbylé dvě, aby si udržely zákazníky. Tím pádem by všechny tři pravděpodobně přišly o velký zisk. A doplácíme na to my všichni, v dnešní době se totiž minimálně bez telefonu neobejde snad nikdo z nás. Pokud ale využíváte spíše sociální sítě, volat můžete i přes ně a to zdarma, respektive v té ceně, kterou platíte za data. Proto většinou v neomezeném tarifu máte sice neomezené volání a sms, ale už ne data, která jsou omezena. Společnosti, poskytující tyto služby, dobře ví, že lidé tráví hodně času na internetu, raději zaplatí více. Není to ale tak trochu zneužívání toho, že lidé, hlavně ti mladí, se bez Instagramu neobejdou?

Máme ceny vyšší než v sousedních zemích

Na internetu najdete informace o různých modelových příkladech, které nám dokáží poskytnout obrázek o tom, jak je to s cenami v Evropě. Co se týče Německa, tam jsou ceny srovnatelné, nicméně je třeba podotknout, že vzhledem ke kupní síle to našim sousedům nevezme tak velkou část ze mzdy. To například v Polsku vyjde tarif s neomezeným voláním a sms zhruba něco mezi 100 Kč a 200Kč. Nebylo by to skvělé? Stejně tak v Rakousku mají také levnější mobilní tarify. Pro zajímavost můžeme uvést informaci, že v Česku vezme nejlevnější tarif necelá 3 % z průměrné mzdy. Nutno podotknout ale, že krásnou průměrnou mzdu má málokdo.

Co s těmito cenami můžeme dělat?

No řekněme si na rovinu, že dokud nezakročí vláda a nebude se na operátory tlačit, pravděpodobně ceny příliš dolů nepůjdou. Poskytovatelé navíc tvrdí, že cena je dána hustotou obyvatelstva, nicméně to úplně nevychází a pravděpodobně jde jen o výmluvy, jak neztratit vysoké zisky. Nicméně proč to těm poskytovatelům trochu neztížit? Když si ujasníte, co skutečně při své denní potřebě chcete využívat, můžete si zkusit porovnat jednotlivé nabídky přes srovnávač, který vám vyhodnotí seznam, kde vás služby vyjdou nejlevněji a také za jakých podmínek. Nebojte se změnit operátora, není to nic složitého. Je ale třeba si pročíst podmínky, kdy můžete smlouvu ukončit a jaké vám teoreticky za to hrozí sankce. Jistě to ale za to určitě stojí. Podívejte se i vy na srovnání a vyberete si ten, který skutečně využijete. Nemusíte přeci platit za něco, co nevyužíváte.

Mobilní tarify

Vyberte si výhodnější tarif na míru!

Po vyplnění žádosti získáte přehled výhodných nabídek mobilních tarifů.

Výhodnější mobilní služby zajímají 0 lidí - Ušetřete nyní, stačí kliknout ZDE!

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto společnost

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X