21/02/20

Získejte výhodnější energii

  • Získejte výhodnější cenový balíček
  • Žádosti lze vyřídit online z pohodlí domova
  • Získáte přístup k unikátním nabídkám
  • Žádné komplikace – vše je ověřené a bez podvodů

Chci výhodnou energii

V posledních měsících jsme se dozvěděli, že se zvedala cena elektřiny a plynu až o 10 %. Pokud nemáte zafixovanou cenu energií, pravděpodobně to na svém vyúčtování poznáte. Jak to udělat, abychom neztratili příliš mnoho peněz? I tady existuje řešení a to najít nejlevnějšího dodavatele a změnit ho. Každý přeci chce ušetřit na všem, co jde. A proč byste měli za elektřinu a plyn platit více, než musíte. To není nutné. Stačí využít srovnávače a prohlédnout s i nejlepší nabídku.

Proř dochází k růstu cen?

U některých společností jsme se se zdražením mohli setkat už v loňském roce. Proč tomu tak je? Protože ti, kteří nám poskytují elektřinu a plyn, ji nakupují na burzách. Pokud se zvedne cena na burze, logicky se zvedne i pro domácnosti. Vzhledem k tomu, že je tam nějaká časová prodleva, tak zvednutí ceny pociťujeme postupně. Kromě tohoto faktu se na ceně podílí i to, že jsou neustále kladeny vyšší a vyšší nároky na splnění nejrůznějších limitů. Proto se cena energií tolik zvyšuje. To ale ještě neznamená, že nemůžete mít tu nejlevnější, která je dostupná na našem trhu. Stačí se podívat doma v klidu na internet, a zjistit, co je možné. Informovat se můžete také na základě zkušeností jiných lidí. Při ukončování smluv a zřizování nových je potřeba si řádně přečíst obchodní podmínky, abyste věděli, do čeho jdete. Proto vybírejte v klidu.

Jak ušetřit na ceně energií

Kromě toho, že snížíte svou spotřebu na minimum, ať úspornými žárovkami, nebo něčím jiným, nebo si k tomu vyhledáte dodavatele. Který je nejlevnější. Změnit smlouvu u dodavatele není nic těžkého, o tom ale až později. Využijte srovnávače na ceny elektřiny a plynu a můžete ušetřit několik tisíc korun ročně. Stačí jen zadat určité parametry, podle kterých se cena odvíjí a chvilku vyčkat. Výsledky se vám zobrazí prakticky ihned a vy tak můžete vše prohlížet v klidu u vás doma. Srovnávače jsou přesně pro tyto výhody velmi oblíbené.

Jak ukončit smlouvu u dodavatele energií

Jestliže máte smlouvu s dodavatelem na dobu neurčitou, můžete ji ze zákonných důvodů ukončit. Počítejte ale s tím, že ji nelze podat ze dne na den, ale musí tam být lhůta alespoň tři měsíce dopředu. Případně se informujte v obchodních podmínkách a řádně si nastudujte, jak ji můžete ukončit. Někdy se vám může povést, že za vás na základě plné moci, za vás stávající smlouvu vypoví nový dodavatel, to může být pro vás výhodné a praktické. Proto neváhejte a zjistěte si nejlevnější ceny elektřiny a plynu na trhu a ušetřete. Srovnání na internetu vám s tím pomůže, vy se poté máte čas rozhodnout, kterého si vyberete. Přes internet je to pohodlné a především rychlé. Vyzkoušejte to a můžete ušetřit několik tisíc korun ročně. Neplaťte zbytečně více, než musíte.

Výhodnější energie

Vyberte si výhodnější tarif energie!

Po vyplnění žádosti získáte přehled výhodných nabídek tarifů elektřiny a plynu.

Výhodnější tarify energie a plynu zajímají 0 lidí - Ušetřete nyní, stačí kliknout ZDE!

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

Ohodnoťte tuto společnost

(Hodnocení /5 na základě hlasů)

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X